Žlutomodrým fotbalistům se v nové divizní sezóně nedaří

atletická dráha (nová)

Fotbalisté FK Neratovice-Byškovice nezažívají dobrý vstup do nového ročníku divize B. Žlutomodří prohráli všechny čtyři úvodní zápasy, tři góly vstřelili a 13 branek naopak inkasovali. V soutěži tak zůstávají bez bodu na posledním místě tabulky. Nedaří se ani sousední Libiši, která je s jedním bodem a skórem 1:9 v tabulce těsně nad našimi fotbalisty, na 15. místě.

Zdá se, že hráčům neratovického „áčka“ nesedí změna herního času (namísto nedělního podvečera se hraje v sobotu dopoledne – více ZDE), naposledy žlutomodří prohráli s týmem Meteor Praha. A to přesto, že již ve 3. minutě šli do vedení a ještě v poločase drželi remízu 1:1.

Trenér domácích Tomáš Staněk hodnotil zápas následovně: „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, bohužel po vstřeleném gólu přišla obrovská pasivita z naší strany. Zalezli jsme hluboko na naší půli. Meteor nás tak začal přehrávat a brzo srovnal na 1:1. Soupeř pak měl ještě dvě tutovky, ve kterých nás podržel golman. Celý zápas ovlivnila červená karta v první půli.“  Celý komentář najdete na stránkách klubu ZDE.

Negativní sérii se pokusí žlutomodří změnit již tuto sobotu na hřišti nováčka z Velvar. O týden později, v sobotu 17. září od 10:15 je pak na programu derby na hřišti Libiše.