V pondělí otvírá modernizovaný Lidl, nabízí 20 % slevu téměř na vše

Lidl nový

V pondělí 15. května se slavnostně otevře zmodernizovaný Lidl v Neratovicích-Lobkovicích. Prodejna nové generace přináší zákazníkům vyšší komfort při nakupování a po dobu prvních dvou týdnů také atraktivní slevu 20 procent na velkou část sortimentu.

pekárna

Dvoupatrová budova s prosklenou fasádou nabízí nakupujícím širší uličky, novou pekárnu, o 20 procent rozšířený úsek čerstvých potravin (ovoce, zelenina, maso a mléčné výrobky), další zásadní novinkou jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí a nové pokladny s odkládacím prostorem na nákupy. „Úplnou novinkou je Wi-Fi připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplňuje mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

prosklená fasáda

Již na první pohled je viditelné, že nový Lidl je v porovnání s původní prodejnou výrazně větší, má celkem 1424 metrů čtverečních. Nákupní zóna zůstává v přízemí, první patro pak slouží jako moderní zázemí pro zaměstnance. Najdou zde velkoryse pojaté prostory včetně sprch či odpočinkové místnosti a zastřešené terasy. Přibyly i kanceláře a školicí prostory.

toalety

Budova prodejny upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti bude využíváno výlučně úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy a především použití ekologických chladicích technologií. Využíváno zde rovněž bude odpadní teplo z vybraných technologií.

čerstvé potraviny

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin a zákazníci se mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu. První den otevření bude také spojen s podporou místní knihovny. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč.  Společnost Lidl totiž daruje Městské knihovně Neratovice z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance Městská knihovna využije na nákup venkovního boxu na vracení knih.

zaměstnanecký koutek

Jediné, co se oproti původním plánům nepodařilo zrealizovat, je rozšíření parkovacích míst. „V průběhu stavby jsme se rozhodli ponechat původní šířku 2,50 m. Důvodem bylo zachování co největšího počtu parkovacích míst pro zákazníky, neboť se jedná o velmi frekventovanou prodejnu,“ vysvětluje Miloslava Turková z centrály Lidlu. U nové prodejny tak bude k dispozici celkem 110 parkovacích míst.

Sdílejte:

Komentáře