Testovací výzdoba v Mlékojedech

testovací výzdoba v Mlékojedech

V nedávné době přišla jedna z členek dámského klubu Breberušky s nápadem osázet zábradlí v Mlékojedech přes strouhu. Protože jsme optimistky a věříme, že nám výzdobu nikdo nezničí, tak  jsme se rovnou pustily do práce.

V nedělní dopoledne 26. 4. 2015, přesně v 9.45 hodin, jsme nápad zrealizovaly a jako test prozatím zavěsily na zábradlí celkem šest truhlíků osazených minimaceškami, pomněnkami, sedmikráskami. V některých truhlících je i překvapení pro děti. Převislé jahody.

Čtyři truhlíky již můžete vidět cestou do samoobsluhy v ulici Ke Kolonii a 2 truhlíky u hasičské zbrojnice v ulici Hlavní. Pokud nám nikdo výzdobu nezničí, přidáme na zábradlí zhruba za měsíc další truhlíky s letničkami a balkonovými.

testovací výzdoba v Mlékojedech samoobsluha

V plánu máme i úpravu neutěšeného prostoru před samoobsluhou v ulici Ke Kolonii. A protože tento prostor je opravdu velmi zanedbaný, vyzýváme dobrovolníky, kteří jsou ochotni pomoci přiložit ruku k dílu. Samy totiž na to jen Breberušky nestačí. Přijďte nám pomoci.

Předpokládaný termín brigády je sobota 23. 5. Čas ještě upřesníme. Pokud nám vydrží testovací výzdoba, budou dámy vysazovat další truhlíky. Siláky budeme potřebovat na hrubou práci ke krámu hlavně k odstranění přestárlých keřů a výsadbě nových stromů.

Čím více pracantů nám přijde pomoci, tím dříve budeme hotovi. Po té se již budeme kochat naším dílem a bude čas i na výborné občerstvení, tedy dobrý dlabanec a pití.

Michaela Landová a dámský klub Breberušky

 

Sdílejte:

Komentáře