Takto se „dře“ na Vojtěšské

vojtesska0711

Rekonstrukce chodníků a výstavba cyklopruhu ve Vojtěšské ulici probíhá bez pár dnů již půl roku…

Řidiči strávili čekáním na semaforech, před dlouhou uzavírkou, desítky hodin času…

Poslední měsíc je cesta dokonce kompletně zavřená pro veškerý silniční provoz…

Rekonstrukce měla být ukončena k 31. říjnu, ale byla kvůli „nepředpokládaným problémům“ o tři týdny prodloužena…

vojtesska0711.

Čekali byste, že v tento moment, po všech trablech a zbytečných zdrženích, bude ve Vojtěšské panovat čilý stavební ruch? Čekali byste, že na ulici budou pobíhat desítky dělníků dodavatelské firmy Building-LT z Litoměřic? Tak to byste, stejně jako my, čekali marně.

V pondělí 7. listopadu dopoledne, tedy v době, kdy měla být Vojtěšská již týden zprovozněná, nepracoval na budování nového chodníku, či cyklopruhu, ani jeden dělník.

Jak je možné, že si neratovická radnice nechá takové jednání dodavatelské firmy líbit? Kontroluje někdo kompetentní z obecního úřadu průběh stavby a dodržování již tak zpožděného harmonogramu?

O liknavém přístupu litoměřické firmy Building-LT při rekonstrukci důležité dopravní tepny našeho města jsme informovali již před časem (ZDE), kvůli údajně nepředpokládaným technickým komplikacím došlo k prodloužení uzavírky o tři týdny. Přesto je otázkou, zda dodavatelská firma stihne do 21. listopadu vše dokončit. A pokud ano, v jaké kvalitě…

Děkujeme pozornému čtenáři za zaslání fotografií. Zároveň žádáme všechny neratovičáky, kterým záleží na rozvoji našeho města, aby do redakčního e-mailu (mojeNera@gmail.com) zasílali další fotografie, či náměty na články. Díky.

Sdílejte:

Komentáře

,