Spolana připravuje na 23. září den otevřených dveří

Spolana_vchod

Neratovická Spolana naplánovala na pátek 23. září den otevřených dveří. Největší firma v našem městě se rozhodla otevřít brány svého areálu pro odborníky, ale i laickou veřejnost. Během pátečního odpoledne lidé budou moci zjistit jaký je výrobní program Spolany, v plánu jsou soutěže pro děti a dospělé, mimo jiné v podobě zábavných a vizuálně efektivních chemických pokusů. Na závěr dne otevřených dveří zahraje neratovická kapela Klasickej postup.

„Chemický výrobní provoz podléhá velmi přísným bezpečnostním pravidlům, a veřejnost tak nemá často příležitost se za brány našeho podniku podívat. Naším cílem je na druhou stranu komunikovat co nejotevřeněji s okolním světem, a proto jsme se ve Spolaně opět rozhodli uspořádat tradiční den otevřených dveří,“ říká Karel Pavlíček, generální ředitel a předseda představenstva Spolany.

Rámcový program dne otevřených dveří
13.00                Zahájení
13.00 – 16.00   Atrakce a soutěže o věcné ceny atrakce a soutěže o věcné ceny / komentované prohlídky výrobního areálu
16.00                Ukončení soutěží a atrakcí / vyhlášení vítězů soutěží
17.30 – 19.00   Koncert skupiny Klasickej postup
20.00                Ukončení programu
Spolana-vrátnice-mlha

„Chceme návštěvníkům ukázat, že chemie umí být i velmi zábavná a svým způsobem krásná, proto jsme do programu kromě zábavných soutěží pro děti i dospělé zařadili také pokusy a demonstrace, které předvedou kolegové z naší partnerské Vysoké školy chemicko-technologické v Praze.“

Karel Pavlíček, generální ředitel Spolana a.s.

 

Sdílejte:

Komentáře

,