O vesmíru, kosmonautice a špionáži bude v Neratovicích hovořit Karel Pacner

Pacner - úvodní foto

Autor více než třiceti knih z oboru kosmonautiky a špionážních služeb, Karel Pacner, vystoupí v úterý 23. května v neratovickém Společenském domě. Název přednášky „Kdy se lidé vrátí na měsíc“ naznačuje, že hovořit se bude především o dobývání kosmu – za vydatné podpory českých a československých vědců – ale také o oboru špionáže, nejen v kosmonautice. 

Pacner-01-final
Karel Pacner je známým českým publicistou, novinářem a zejména spisovatelem. Zaměřuje se na literaturu faktu, když ve svých knihách popisuje fenomenální události v historii civilizace (přistání člověka na měsíci, kosmické výpravy do vesmíru, přípravy na cestu na Mars), zaměřuje se rovněž na špionáž (zákulisí rozvědných služeb) a také na popularizaci vědy. Celkem má na kontě 31 knih, další zajímavé publikace připravuje. 
Pacner-02-FINAL
Neratovická přednáška Karla Pacnera se uskuteční v úterý 23. května od 19 hodin v malém kinosále Společenského domu (vstup hlavním vchodem od náměstí). Vstupné je zcela zdarma, k dispozici drobné občerstvení. Přednáška se uskuteční za podpory Města Neratovice, Společenského domu Neratovice a sdružení Společně pro Neratovice (SpN). Mediálním partnerem akce je zpravodajský server mojeNera.cz.
Poster_A3_Pacner_2017

 

Sdílejte:

Komentáře