Potápěči zvou na další ročník festivalu Svět ticha

svět_ticha_podmořské_foto

Občanské sdružení Skryté světy zve všechny milovníky potápění, ale i ostatní zájemce o zajímavé fotografie, na další – již šestý – ročník výstavy Svět ticha. Prezentace více než 160 fotografií se uskuteční ve Společenském domě od 7. října až do 31. 10.

V pátek 7. října od 18 hodin je pak na programu vernisáž, letos ozdobená účastí Jindřicha Böhma, vrakového potápěče, který mimo jiné pohovoří o poslední cestě Wilhelm Gustloff, či o potápění k vraku trajektu Estonia. Po přednášce bude volný prostor k diskuzi.

Výstava je i letos koncipována jako ozvěny Mezinárodního festivalu potápěčské fotografie, filmu a dětské výtvarné tvorby. Aleš Kocourek, vášnivý potápěč a předseda klubu Skryté světy, popisuje předpokládaný průběh: „Po přednášce a diskuzi bude následovat veřejná projekce vybraných soutěžních snímků festivalu. Průběh letošní vernisáže kratším vystoupením hudebně podbarví žáci Základní umělecké školy, poté nebude chybět obvyklý malý raut.“ Na závěr poté bude udělena cena diváka za nejlepší fotografii. Průběh loňského ročníku je detailně popsán na stránkách pořádajícího sdružení Skryté světy.

Vstup na vernisáž i výstavu, která bude probíhat takřka do konce října, je zdarma.

SVET TICHA_pozvanka_A4_2016_02

Sdílejte:

Komentáře