Pohárový postup fotbalistů přes Brozany, v dalším kole přijede pražská Dukla!

FK Neratovice - FK Teplice

Velmi dobrý pohárový výkon fotbalistů FK Neratovice-Byškovice proti zdatnému soupeři z vyšší soutěže, navíc podpořený dvěma brankami, přinesl zaslouženou odměnu – na konci srpna přivítají v 2. kole Poháru FAČR na svém hřišti věhlasnou Duklu Praha!

Do mužstva Brozan, které v minulé sezóně postoupilo z „naší“ divizní skupiny do ČFL (České fotbalové ligy), se áčko fotbalových Neratovic pustilo bez bázně. Přesto musel brankář Malina předvést skvělý zákrok při úniku brozanských. Série standardních situací a vypracovaných příležitostí Neratovic vyvrcholila po půlhodině hry ve vedoucí gól Jíny. Na začátku druhého poločasu zvýšil Radosta a přes snížení Brozan v 86. minutě dovedli hráči FK Neratovice-Byškovice zápas do vítězného konce.

Poté, co neratovičtí fotbalisté v loňském ročníku Poháru fotbalové asociace pozlobili ligové Teplice (a přilákali do ochozů výjimečnou návštěvu téměř 1200 diváků), se letos hráči utkají s ještě věhlasnějším soupeřem, Duklou Praha. Zápas by se měl dle rozpisu FAČR uskutečnit v sobotu 29. srpna od 17:00, doporučujeme zajistit si vstupenky v předstihu, nebo alespoň přijít k pokladnám včas. Vloni v srpnu se na pohárový zápas s FK Teplice dostala řada návštěvníků – kvůli velkému zájmu – až v průběhu hry.