Obchodní centrum Domino kupují Vietnamci

Domino prodej

Obchodní centrum Domino, které se nachází na neratovickém centrálním náměstí vedle plaveckého bazénu, mění majitele. Společnost CPI Reality se rozhodla obchodní dům prodat. Novým majitelem by se podle informací uvedených v katastru nemovitostí měli stát vietnamští podnikatelé Cao Bao Trang a Nguyen Huu Hai.

Domino - katastr - nabyvatelé Cao Bao Trang + Nguyen Huu Hai

Někdejší Dům služeb, před časem přejmenovaný na Obchodní centrum Domino, nabízí ve třech podlažích přes 2600 metrů čtverečních pronajímatelné plochy. V současnosti je však obsazen jen zčásti, nejvýznamnějším nájemcem je Drogerie Teta a Fitcentrum Olympia SC. Budova a její zázemí je však ve špatném stavu, o čem mimo jiné svědčí nedávné uzavření plochy mezi Dominem a plaveckým stadionem.

Domino - CPI web

Dosavadní majitel, společnost CPI Reality patřící miliardáři Radovanu Vítkovi, se rozhodl k prodeji Domina z důvodů, jež popisuje mluvčí Jan Burián: „V daném regionu nemáme žádná velká portfolia a z pohledu našeho rozsáhlého portfolia jako celku není pro CPI Property Group efektivní jakkoliv rozvíjet a investovat do podobných solitérních aktiv. Správa osamocených nemovitostí je pro nás zbytečně nákladná a komplikovaná také co do personálního zajištění. Smysluplnější tak bylo přistoupit k prodeji budovy zájemci, pro kterého taková péče na lokální úrovni bude efektivní.“

Na následující dva dotazy, komu a za jakou částku společnost CPI ochodní centrum Domino prodala však mluvčí nereagoval. O probíhající transakci svědčí i zápis v katastru nemovitostí – na budově i spojené parcele je takzvaná dvojitá plomba. Kromě budoucích nových majitelů je také jako věřitel uvedena Česká spořitelna.

Domino - katastr - zaplombováno 2x

Domino - katastr - věřitel ČS

Sdílejte:

Komentáře