Neratovičtí fotbalisté prožívají skvělý start do jarní sezóny

28FK Neratovice - SK Kladno

Fotbalisté „A týmu“ FK Neratovice-Byškovice zřejmě absolvovali povedenou zimní přípravu, neboť ve všech dosavadních jarních zápasech bodovali na 100 % a v divizní tabulce poskočili již na druhou příčku!

Poté, co žlutomodří v prvním jarním kole vyhráli na hřišti pražského Meteoru 3:1 (Kozák, Kokoška, Dohnal), dokázali doma porazit poslední Louny 2:1 (Kokoška, Rejman) a o uplynulém víkendu zvítězili i v Litvínově!

Na hřišti předposledního týmu tabulky zvítězili 3:2, když vítěznou branku vstřelil kapitán Pavel Jína. Povedený výkon ho nakonec katapultoval, společně s dalším neratovičákem, záložníkem Martinem Rejmanem, do sestavy kola.

Komplexní reportáž si můžete přečíst na webu neratovického fotbalového klubu, záznam zápasu pak naleznete zde, po rozkliknutí podrobností o zápase Litvínova s Neratovicemi.

Neratovičtí po sérii výher odskočili dalším protivníkům těsně pod špičkou divize B a osamostatnili se na druhém místě. Na vedoucí Lovosice aktuálně ztrácí sedm bodů, naopak na třetí Kladno a čtvrtý Český Brod mají náskok dvou bodů. O další dva body zpět, na páté příčce, je pak sousední Libiš.

Divize B - po 3.jarním kole 2016

Další zápas odehrají žlutomodří v neděli 3.4., kdy na domácím stadionu přivítají od 16:30 tým Rakovníka. Přijďte povzbudit zlepšující se neratovické fotbalisty, přijďte na fotbal!

Sdílejte:

Komentáře