Neratovičtí fotbalisté postupují v poháru díky penaltám

?

Fotbalisté FK Neratovice-Byškovice postupují v Poháru FAČR do hlavní soutěže, když v předkole poháru zvítězili na hřišti FK Louny po penaltách 2:1.

První soutěžní zápas nového fotbalového ročníku zahájili neratovičtí fotbalisté v Lounech, tedy na hřišti týmu, s kterým se potkávají v divizní skupině B. Výrazně kombinovaná sestava „áčka“ žluto-modrých prohrávala před 230 diváky díky gólu do prázdné branky, vyrovnání na 1:1 zařídil v 71. minutě střídající Šulc. V penaltovém rozstřelu proměnili borci FK Neratovice všechny pokutové kopy, rozhodující pak Gazdík.

V příštím kole Poháru FAČR, které je oficiálně označované jako první, přivítají neratovičtí fotbalisté mužstvo Brozan, které z „naší“ divizní skupiny postoupilo do vyšší soutěže, tedy ČFL. Dle rozpisu na webu fotbalové asociace by se utkání mělo odehrát v sobotu 25. července od 17:00.  V případě postupu přes Brozany, by v dalším kole tým FK Neratovice-Byškovice narazil na ligovou Duklu Praha.

Zajímavostí je, že fobalisté FK Neratovice-Byškovice zavítají do Loun znovu ani ne za měsíc, když zde 16. srpna odehrají první venkovní zápas nového ročníku divize B.

Sdílejte:

Komentáře