Neratovické setkání s rockerem Ivo Pospíšilem

IP_letak-ivo

Máte rádi českou rockovou muziku? Chtěli byste nahlédnout za oponu legendárních skupin The Plastic People of the Universe, DG 307 nebo Garáž? Udělejte si ve čtvrtek 10. září čas a přijďte na neformální setkání s rockerem Ivo Pospíšilem, které bude spojené s autogramiádou jeho zbrusu nové knihy „Příliš pozdě zemřít mladý“, s projekcí filmu a také s reprodukcí rockové muziky. Ivo Pospíšil, alias Tea Jay Ivo vám zahraje k poslechu i k tanci.

Ivo Pospíšil (narozen 13. 7. 1952 v Praze) je známý český hudebník, DJ, baskytarista, ale také úspěšný manažer a obchodník. Především pak je významnou postavou českého undergroundu, i díky němu se při tvorbě muziky sešly dvě velké osobnosti Mejla Hlavsa a Tony Ducháček. V 90. letech pak stál Ivo Pospíšil za vzkříšením kariéry známého kytaristy a hudebníka Ivana Krále.

Ivo Pospíšil, který si před lety začal říkat Tea Jay Ivo, je také jedním ze zakladatelů hudebního klubu Radost FX a zároveň je také jedním z dýdžejů Rádia 1, kde má každý pátek svůj pořad Vintage Cool.

Na „Setkání s rockerem Ivo Pospíšilem“, si vás dovoluje pozvat Sdružení Společně pro Neratovice, za podpory města Neratovice. Mediálním partnerem celého večera je informační server mojeNera.cz.

Akce se koná ve čtvrtek 10. září v restauraci Terasa (bývalý restaurant River) v Kostomlatského sadech, hned vedle neratovicko-mlékojedského mostu. A to nejlepší na konec: vstup na setkání i „rockotéku“ je zcela zdarma!

IPospisil_Pozvanka

 

Sdílejte:

Komentáře

,