Na „nové Vojtěšské“ se drží voda

Vojtěšská - voda, hodně vody

Rekonstrukce ve Vojtěšské po šesti a půl měsících!!! konečně skončila, komunikace však ani zdaleka nedisponuje všemi zákonnými parametry, kterými by cyklopruh, ale také nový asfaltový povrch měl po více než půlroční „práci“ disponovat.

Nejviditelnějším nedostatkem je absence jakéhokoliv vodorovného dopravního značení, tedy nástřiku pruhů, označení cyklopruhu atd. Také na nerovných poklopech a krytech různých vpustí je vidět, že se s pracemi finišovalo na poslední chvíli.

 

Vojtěšská - kaluže

Pozorná čtenářka serveru mojeNera.cz nás rovněž upozornila, že na nově položeném asfaltovém povrchu se při intenzivnějším dešti (a po něm) drží voda. Jak je vidět na přiložených fotografiích, kaluže jsou poměrně velkého rozsahu a některé dopravní prostředky (zejména motocykly) mohou mít na mokrém, novém asfaltu vážné problémy.

Vojtěšská - voda

Je s podivem, že některý z úředníků dal razítko na povolení k užívání důležité komunikace v takovém stavu. Připomeňme rovněž, že neratovická radnice dvakrát prodloužila termín dokončení akce na Vojtěšské, a také opakovaně měnila rozpočet za tuto zpackanou rekonstrukci.

Sdílejte:

Komentáře

,