Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_4661_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /var/www/clients/client2/web34/web/wp-includes/wp-db.php on line 1924
mojeNera.cz | Mlékojedská náves už má svůj vánoční stromek, slavnostní rozsvícení proběhne 28. listopadu

Mlékojedská náves už má svůj vánoční stromek, slavnostní rozsvícení proběhne 28. listopadu

Fotografie0493 (2)

Na sobotní odpoledne, či podvečer – již tuto sobotu 28. listopadu – je naplánováno slavnostní rozsvícení vánočního stromku na návsi v Mlékojedech. Pestrý program prvního adventního podvečera startuje v 16 hodin malým jarmarkem, pokračuje koledami zpívanými společně se sborem GFP Neratovice a za doprovodu Kristýny a Filipa Milčínských. Samotné rozsvícení proběhne v 17 hodin, tedy přesně o 24 hodin dříve než podobná slavnost na hlavním neratovickém náměstí.

Kdo chce přijít pomoci se zdobením mlékojedského vánočního stromu, začíná se v sobotu dopoledne, zhruba v 10 hodin. Jeho spodní část bude připravena pro děti, aby na něj mohli zavěsit dopisy Ježíškovi a ozdoby, které si přinesou. Pro dospělé bude připraveno občerstvení (svařák, čaj, klobásky na grilu + to, co napekly místní maminky a babičky).

pozvánka 2015 B

Zajímavý příběh se váže k vánočnímu stromku, který již zdobí mlékojedskou náves. Ve stejný den, kdy se u České Lípy kácel strom pro pražské staroměstské náměstí, byl pokácen strom pro Mlékojedy. Krásný stříbrný smrk dlouhá léta zdobil předzahrádku u rodinného domku v Neratovicích, ale letos se jeho majitel, pan Zdeněk Teplý, darovat ho Mlékojedským pro zpříjemnění adventního a vánočního času. Na přiložených fotografiích můžete vidět jeho transport i umístění v Mlékojedech.

 

Fotografie0494 Fotografie0493  Fotografie0495 Fotografie0498

Fotografie0496 Fotografie0497

 

Sdílejte:

Komentáře

Nezaradené