Město nabízí k pronájmu pozemky u mlékojedského Beach Parku

beachpark_Mlékojedy

Neratovická radnice zveřejnila na svých webových stránkách záměr pronajmout některé městské pozemky a nebytové prostory.

Kromě pronájmu 313metrového pozemku v ulici U strouhy a nebytového prostoru ve „Starých Neratovicích“ v ulici Berty Pirunčíkové, nabízí město k pronájmu i dvě parcely v těsné blízkosti, resp. rovnou v areálu Beach Parku Mlékojedy.

výběrko popis

Podle popisu uveřejněného na webu města si zájemci mohou sezónně pronajmout „cca 200 metrů čtverečních ke zřízení a provozování dvou hřišť pro plážový volejbal“.

Druhou atraktivní nabídkou je sezónní pronájem „plochy pro parkování, o výměře cca 3500 metrů čtverečních k provozování placeného parkoviště s 24hodinovým provozem“. Nabízené parcely jsou vyznačené na tomto obrázku:

výběrko zákres pozemků

Oba pozemky sloužily účelu, popsanému v radničním dokumentu, již v předchozích sezónách, když byly hojně využívány návštěvníky mlékojedského Beach Parku. Je tedy pravděpodobné, že i v letošním roce bude provozovatel zdejšího zábavního parku jedním ze zájemců o pronájem parcel.

Zároveň je ale možné, že byznys spojený s provozováním placeného parkoviště přiláká další zájemce o pronájem pozemků. To by mohlo městu přinést zvýšený výnos z pronájmu.

Každopádně, jasno bude v této otázce v průběhu dubna. Žadatelé mohou podávat své žádosti o pronájem do podatelny Městského úřadu do středy 30. března.

Sdílejte:

Komentáře