Letní kino v Neratovicích se letos vůbec neotevře

letňák_lampy

Neratovické letní kino v Tyršově ulici zůstane letos – bohužel – zavřené. Milovníci sledování filmů pod širým nebem tak musí cestovat do Mělníka, nebo do Staré Boleslavi, kde je sympatické letní kino umístěné v areálu Houštka.

O tom, že neratovický „letňák“ zůstane zavřený, leccos naznačoval program městského digitálního (kamenného) kina. To v minulosti přes léto tradičně nepromítalo, neboť se provoz přesunul do letního kina, kdežto nyní na svých webových stránkách avizuje plán promítání filmů až do 31. srpna. Zato program letního kina zůstává kompletně prázdný.

letňák_hlediště (640x349)

Smutný osud „letňáku“ potvrdil i pracovník neratovického kina, který konstatoval, že důvodem je absence moderní digitální techniky, což neumožňuje promítání nejnovějších filmových snímků. A také fakt, že na starší filmy (které lze na současném vybavení promítat) neratovické osazenstvo příliš nechodí.

Drobnou útěchou návštěvníkům kamenného kina může být to, že provozovatel posunul – po dobu prázdnin – začátky projekcí na 20. hodinu.

letňák_občerstvení (640x362)

Sdílejte:

Komentáře

,