Kam s dětmi přes „jarňáky“? Do knihovny

MěK Nera

Městská knihovna Neratovice (MěK) připravila pro děti zajímavý program na nadcházející jarní prázdniny. Kromě úterka je každý všední den věnován jednomu tématu a má název ze zvířecí říše. Takže třeba pondělí je Kočičí den, středa je Psí den a čtvrtek Den myší :-).

Aktivity jsou určeny pro děti školního věku, nicméně nemusí být členy knihovny, stačí se ohlásit předem (osobně, či přes telefon nebo mail) a v daný den přijít se svačinou a pitím. Celá tato akce pořádaná MěK je zdarma.

MěK - jarní prázdniny 2017 v knihovně

Program v naší knihovně na nadcházející „jarňáky“ vypadá opravdu velmi zajímavě. Zatímco pondělí je zaměřeno na společné čtení a hraní deskových her, či turnaj v piškvorkách, během Psího dne (středa) si děti budou vyrábět, a samozřejmě společně číst. Ve čtvrtek přijdou na řadu hádanky a kvízy (a samozřejmě čtení). V pátek si děti mohou cokoliv z předchozího zopakovat a navíc se budou věnovat fenoménu Minecraft.

Každý den se začíná v 10 hodin, konec je naplánován na 16. hodinu. Děti mohou strávit v knihovně celý týden, ale i jednotlivé dny. Jak již bylo zmíněno, program je zdarma. Rezervace přijímá kolektiv MěK na telefonu 315682307, nebo na e-mailu info@knihovnaneratovice.cz.

MěK program 2017-02 var.2

Sdílejte:

Komentáře