Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_784f_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /var/www/clients/client2/web34/web/wp-includes/wp-db.php on line 1924
mojeNera.cz | Hokejoví Buldoci se bavili: Božeticím nasázeli dva hattricky

Hokejoví Buldoci se bavili: Božeticím nasázeli dva hattricky

Buldoci - Božetice 12-1

V sobotu 15. října odehráli Buldoci na neratovickém zimním stadionu další mistrovské utkání KSM v ledním hokeji. V roli hostů tentokrát přijeli hokejisté Božetic, tedy tým, který lze z pohledu Buldoků označit za oblíbeného soupeře. Žluto-modří jej dokázali v loňské sezóně třikrát porazit a jen jednou odešli těsně poraženi.

Od první minuty bylo znát, že i jen to jediné zaváhání hodlají Buldoci odčinit. Domácí, tentokrát hrající v modrém, celý zápas jednoznačně dominovali, přehrávali soupeře ve všech herních činnostech a od začátku se v podstatě jen čekalo na první gól. Ten přišel již v šesté minutě zápasu, kdy Lukáš Pokora otevřel skóre za asistence Jaroslava Litomyského.

Necelé dvě minuty poté střelec 1. gólu připravil výbornou pozici Lukáši Prejzovi a ten se nemýlil. 2:0. Stejný hráč pak šikovně tečoval střelu Jaroslava Litomyského od modré a rozdíl byl již tříbrankový. Po několika nevyužitých přesilovkách na obou stranách domácí opět udeřili v 19. minutě, kdy se svým důrazem prosadil David Macek – 4:0.

V závěru první třetiny domácí nevyužili dvou dvojnásobných přesilovek, diváci si tak na další gól museli počkat do druhého dějství. Hned na začátku zvyšoval skvělý David Macek na 5:0. Soupeř hrál poměrně odevzdaně a tak jeho ojedinělé šance pochytal domácí gólman bez velkých problémů. Ani nájezd bývalého extraligového hráče Jindřicha Kotrly neskončil v síti a tak skóre měnili pouze domácí hráči.

O další gólové zápisy se zasloužili Lukáš Štukheil, Ondřej Šimek a Marek Vočadlo. Když poté hosté neproměnili ani samostatný nájezd, druhá třetina skončila za stavu 8:0.

Uplynulo jen osm vteřin ze závěrečné třetiny, když David Macek svým důrazem završil hattrick. Hosté, kteří na neratovickém stadionu působili takřka neškodným dojmem, potřebovali přesilovku 5 na 3, aby alespoň odmazali hrozivou nulu na své straně ukazatele skóre.

Vzápětí však ale unikl Lukáš Prejza a s přehledem střelou pod horní tyčku dovršil i on svůj hattrick. Na 11:1 zvyšoval v 52. minutě obránce Jakub Mrázek a na konečných 12:1 svým druhým gólem upravil Lukáš Pokora. Domácí hokejisté si pak po právu užili ovací zaplněné haly. Tímto výsledkem se Buldoci posunuli na průběžné 4. místo tabulky KSM (Krajská soutěž mužů), které na konci základní části zaručuje účast ve vyřazovacích bojích (proti lídrovi tabulky).

Buldoci tabulka 18.10.2016

HC Buldoci Neratovice  12:1  TJ Božetice

Třetiny: 4:0, 4:0, 4:1

V příštím kole Buldoci hrají venku s HC Spartak Žebrák, další domácí zápas se uskuteční v sobotu 29. 10., kdy hostí Hvězdu Kladno.