Hokejoví Buldoci deklasovali oslabenou Příbram devíti góly

HC Buldoci - Příbram

V dalším kole hokejové Krajské soutěže mužů (KSM) přivítali neratovičtí Buldoci tým Spartak Příbram. Hosté přijeli v okleštěné sestavě, když kromě brankáře točili jen deset hráčů v poli, tedy dvě pětice.

V první třetině ještě zvládli odolávat tlaku žlutomodrých, do šaten se šlo za stavu 2:0, nicméně v druhé části zápasu Buldoci již dokázali svůj aktivní hokej projevit i brankově. Gólová smršť druhé třetiny se zastavila na čísle osm, takže tradičně skvělé neratovické publikum začalo vyvolávat „desítku“. Přes veškerou snahu se to žlutomodrým hokejistům nepodařilo, nicméně i skóre 9:0 potěšilo samotné hokejisty, stejně jako více než pět stovek fanoušků.

Díky spolehlivé výhře se Buldoci posunuli na pátou příčku tabulky, v příštím týdnu ji budou hájit na hřišti Hvězdy Kladno.

HC Buldoci - radost z gólu

Buldoci Neratovice – Spartak Příbram 9:0 (2:0, 6:0, 1:0)

Branky (asistence): 3. Rak, 10. Pražák (Mareček), 29. Štukheil (Mrázek), 30. Pokora (Litomyský, Mrázek), 34. Mareček, 36. Pokora (Mareček), 39. Štukheil (Tůma), 39. Janovský (Pšánský, Tůma), 53. Rak (Litomyský)