Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_784f_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /var/www/clients/client2/web34/web/wp-includes/wp-db.php on line 1924
mojeNera.cz | Hokejisté Neratovic nasázeli kladenské Hvězdě 7 branek

Hokejisté Neratovic nasázeli kladenské Hvězdě 7 branek

Buldoci - Hvězda Kladno

Poslední říjnový víkend pokračovala – již osmým kolem – Středočeská krajská soutěž v ledním hokeji mužů. Neratovičtí Buldoci v něm hostili HC Hvězdu Kladno, tým ze dna tabulky.

Buldoci vyhráli tři předchozí mače a tak chtěli i tentokrát potvrdit skvělou formu. Na neratovický stadion se přišlo podívat a bouřlivě povzbuzovat 420 diváků.

Roli favorita domácí začali naplňovat hned v 6. minutě zápasu, kdy v přesilové hře Lukáš Štukheil vstřelil první branku po asistenci Lukáše Prejzy. Vzápětí po přečkaném oslabení zvýšil Jaroslav Veselý (asistence Tomáš Rak) na 2:0 a zdálo se, že skóre bude narůstat.

Nemastní neslaní hosté však v 15. minutě snížili a o 4 minuty později, po velké chybě zadáka Jaroslava Litomyského dokonce vyrovnali. První třetina tak skončila nerozhodně 2:2. V osmé minutě druhé třetiny opět udeřili domácí, kdy se dostali do vedení 3:2 gólem Tomáše Raka (asistence Ondřej Šimek).

I na tento gól hosté ještě dokázali zareagovat, a v početní převaze opět vyrovnali. To však bylo ze strany HC Hvězdy Kladno vše. Od tohoto okamžiku se skóre zápasu měnilo jen na straně Buldoků.

Svoji pověstnou enormní snahu a bojovnost postupně přetavili v góly Jakub Mareček (Ondřej Šimek), 4:3, Lukáš Prejza (Tomáš Rak), 5:3, Lukáš Štukheil (David Macek), 6:3.

Stav na konečných 7:3 pak uzavřel svojí druhou brankou zápasu Jakub Mareček (Jan Horevaj). Vyššímu přídělu branek zabránil dobře chytající brankář hostí, ale i tradičně špatná muška domácích střelců.

Hvězda Kladno až na několik vyvolaných šarvátek moc neukázala a dál se po právu krčí u dna tabulky. Buldoci si po zásluze došli pro čtvrté vítězství v řadě a upevnili si tak třetí místo v tabulce soutěže, které si drží díky lepšímu skóre před HC Poděbrady.

V sobotu, 5. 11. Buldoci hrají regionální derby v Kralupech n/Vlt. V sobotu, 12. 11. pak na domácím ledě hostí TJ Spartak Příbram.

Přijďte se podívat, nebudete litovat. Hokejová mánie v Neratovicích totiž nemá obdoby ani na některých druholigových stadionech.

Zároveň bychom čtenáře serveru mojeNera.cz chtěli naladit, že v některém z dalších článků o hokeji v Neratovicích vám přineseme rozhovor s Martinem Chabadou, který Buldočí mánii odstartoval.