Fotbalistům se poslední zápas roku příliš nepovedl

FKN-B vs. Český Brod

Fotbalisté FK Neratovice-Byškovice prohráli v Úvalech 5:2, z posledního soutěžního zápasu letošního roku tak odešli bez bodů.

Žlutomodří nezvládli závěr 1. poločasu a vstup do druhé půle, když inkasovali ve 45. a 46. minutě. Po hodině hry prohrávali neratovičtí již 4:0, pak zkorigovali skóre Rejman a Chrdle, za stavu 4:2 zkusili čtvrthodinu před koncem ještě vydolovat body, nicméně místo vstřelené branky v samotném závěru inkasovali pátý gól.

Neratovické fotbalisty tak v tabulce Divize B přeskočil tým Českého Brodu, přes žlutomodré může v případě bodového zisku jít i tým ze sousední Libiše.

Přes nepovedený poslední zápas roku je průběžné šesté místo v divizní soutěži považovat za úspěch mladého týmu s novým trenérem. Doufejme, že se neratovičtí fotbalisté kvalitně připraví na jarní sezónu a budou atraktivní hrou bavit diváky, kterých snad bude chodit víc než na podzim.

Na závěr ještě připomeňme, že příští sobotu 21. listopadu se v neratovickém Společenském domě koná Fotbalový ples FK Neratovice-Byškovice. Vedle hudebního programu (kapela Gradace) nebudou chybět speciální vložené soutěže, jako třeba kopy na branku. V bohaté tombole je připraveno více než 400 cen, přičemž deset hlavních je opravdu hodnotných (zájezd na fotbalový zápas Dortmundu, vyhlídkový let balónem, či zvěřina). Předprodej vstupenek v pokladně SpolDomu.