Fotbalisté udolali oslabené Štětí a stoupají tabulkou

FKNB_domácí_zápas_podzim

Divizní fotbalisté Neratovic navázali na slušnou formu a dobré výsledky z posledních zápasů a porazili Štětí 2:0. Z posledních pěti utkání odcházeli jako vítězové (po základní hrací době, či po penaltách) a získali v nich 13 bodů. To žlutomodré fotbalisty posunulo již na 9. místo tabulky, s dostatečným odstupem na sestupové příčky.

Sobotní zápas se Štětím herně vyzněl jednoznačně pro neratovické, kteří se však dlouhou dobu potýkali s nepřesnou koncovkou. A to přesto, že soupeř hrál od 44. minuty bez vyloučeného Hrdého a v 55. minutě byl vyloučen i brankář Štětí. Dvojnásobnou přesilovku domácí dokázali využít až v 73. minutě, kdy po faulu ve vápně zahrávali neratovičtí penaltu. Proměnil ji Ďurinda, přičemž vítězství potvrdil o deset minut později Vorasický brankou na 2:0.

S 13 body z devíti zápasů tak neratovičtí drží 9. příčku divizní tabulky. V příštím kole zajíždí na hřiště Baníku Most.