Fotbalisté Neratovic se v pátek utkají s ligovou Duklou Praha

FK Neratovice - FK Dukla PLAKÁT (2)

V pátek 28. srpna od pěti hodin odpoledne budou fotbalisté FK Neratovice-Byškovice čelit nejtěžšímu soupeři v novodobé historii klubu – pražské Dukle. Souboj neratovického „áčka“ s šestým týmem loňské ligové soutěže je součástí 2. kola Poháru FAČR (nově MOL Cup). V případě postupu Neratovických by v dalším kole poháru přijel vítěz souboje Karlovy Vary – FC Táborsko.

V loňském roce neratovičtí fotbalisté přivítali v druhém kole poháru ligové Teplice a po srdnatém výkonu prohráli 0:2. Kvalitní fotbal s mnoha souboji tenkrát na neratovickém stadionu sledovalo na 1200 diváků, přičemž spousta z nich strávila ve frontě u pokladen i 20-30 minut, takže neviděli celý zápas. Klub slibuje, že stejné pochybení se v zápase s Duklou nebude opakovat, neboť posílil kapacitu pokladních i pořadatelské služby. Otázkou však zůstává, jak stovky návštěvníků projdou aktuálně rekonstruovanou Masarykovou ulicí. Rozhodně přijďte ke stadionu včas!

Neratovičtí se do druhého kola poháru prokousali přes divizního soupeře z Loun, když o postupu rozhodly až pokutové kopy po remíze 1:1. V prvním kole na domácím hřišti přivítali Sokol Brozany, které postoupily z naší divizní skupiny o úroveň výš do ČFL, a po dobrém výkonu je porazili 2:1.

FK Neratovice - FK Dukla

FK Neratovice - FK Dukla PLAKÁT

Sdílejte:

Komentáře

,