Dva slepené góly = fotbalisté vezou z Mostu 3 body!

FK Neratovice vs. Dukla - pohár 2015

Fotbalisté FK Neratovice-Byškovice zvítězili v 13. kole divizní soutěže na hřišti Baníku Souš (klub z Mostu), díky čemuž se posunuli v tabulce na čtvrté místo. Žlutomodří tak přeskočili fotbalisty ze sousední Libiše, kteří také hráli v severních Čechách, ale z hřiště vedoucích Lovosic odjíždí s porážkou 0:2.

Neratovičtí se v Mostu prezentovali spolehlivou obrannou hrou a po bezgólovém prvním poločase udeřili v druhé půli, když během pouhých 140 vteřin dokázali vstřelit dva góly (Lovíšek a Chrdle). Videozáznam celého zápasu můžete shlédnout ZDE. Gratulujeme!

V příštím kole se naposledy v tomto roce představí žlutomodří na domácím hřišti, v neděli 8. listopadu od 14 hodin přivítají sousední tým z tabulky – Český Brod.