Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_784f_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /var/www/clients/client2/web34/web/wp-includes/wp-db.php on line 1924
mojeNera.cz | Divizní fotbalisté vybojovali první výhru v sezóně

Divizní fotbalisté vybojovali první výhru v sezóně

fotbal_FKNB-Chomutov_šířka

Fotbalisté „A týmu“ FK Neratovice-Byškovice dokázali otočit zápas, zvítězit nad houževnatým soupeřem a poprvé v sezóně bodovali na maximum, tedy za 3 body. Díky výhře se žlutomodří posunuli v tabulce ze sestupových příček na aktuálně 12. místo.

V zápase proti FC Chomutov sice prohrávali od 19. minuty 0:1, ale těsně před přestávkou vyrovnal Kamil Zelenka. Stejný hráč v 62. minutě strhl vedení na stranu žlutomodrých chytrou střelou do rohu branky, definitivní potvrzení první výhry v divizní sezóně přinesl vlastní gól chomutovských 5 minut před koncem. Jeho autorem byl Dominik Rohla, inkasovaná branka však padá na vrub chybujícího brankáře Zaťka.

fotbal_FKNB-Chomutov_rozhodčí

Kromě toho domácí třikrát trefili brankové zařízení. Hned po 17 vteřinách hry střílel do tyče Gabčo, v druhém poločase nejprve padl dlouhý míč na břevno chomutovských a těsně před druhým gólem Zelenky zvonila spojnice tyče a břevna. Vítězství neratovických bylo i z tohoto pohledu zasloužené. Slušný, bojovný výkon domácích sledovala – bohužel – jen hrstka diváků, podle oficiálního webu FAČR to bylo 120 lidí.

Smutným prvkem zápasu bylo chování bývalého ligového hráče a exreprezentanta Patrika Gedeona. Kapitán chomutovských odehrál divizní souboj s kapitánskou páskou a takřka celý zápas „spílal“ všem třem rozhodčím. Bývalý hráč pražské Slavie, Dukly, Blšan, Mostu, lichtenštejnského Vaduzu, či polského Plocku absolutně nezvládl roli nejzkušenějšího hráče na hřišti (na kontě má přes 400 ligových zápasů) a směrem k rozhodčím opakovaně prohodil i několik vulgarit slyšitelných přes celé hřiště. Kromě toho je nařkl z nadržování domácím za „párek po zápase“.

Ať se vedení asociace – i další „bafuňáři“ – nediví, že lidé na fotbal nechodí.