Buldoci otočili zápas v Sedlčanech

Buldoci_děkovačka
V sobotu 5. prosince odehráli hokejisté „A“ týmu HC Buldoci Neratovice další mistrovské utkání Krajské soutěže mužů (KSM) v ledním hokeji. Tentokrát v roli hostů v Sedlčanech.
Domácí tým TJ Tatran v první třetině využil několika chyb našich zadáků a během první třetiny
se ujal vedení 2:0. Druhá třetina skončila smírem, kdy na obou stranách padl jediný gól.
Ve třetí třetině se přeci jen prosadili Buldoci jako mírný favorit. Nejprve snížili na 2:3 a v samotném závěru utkání dokonce srovnali na 3:3. Obrat v utkání dokonali v samostatných nájezdech, ve kterých byli úspěšnější a tak si nakonec po nepříznivém vývoji ze Sedlčan odváží cenné dva body.
A protože třetí Kralupy podlehli Sršňům z Kutné hory, ztrácí Buldoci na třetí místo pouhý 1 bod a na druhé Žabonosy body dva.
A právě tým HK Kralupy n/Vlt. je příštím soupeřem našich hokejistů. Utkání se koná tuto sobotu, 12. 12. od 18 hodin na zimním stadionu v Kralupech. Budeme držet palce!