22 extrémních sportů v Neratovicích: projekce filmu a přednáška

 

V úterý 14. listopadu se v neratovickém Společenském domě uskuteční projekce dokumentárního filmu o extrémních sportech s následnou přednáškou. S neratovickými diváky přijde diskutovat Jan Tomeček, režisér a hlavní tvůrce filmu s vševypovídajícím názvem Extreme 22.

Během 60minutové neratovické premiéry filmu diváci uvidí dvaadvacítku zajímavých adrenalinových sportů jako třeba snowboarding, inline aggressive, cliff diving, downhill, skateboarding, bmx, snowkite, mtb dirt, free-run, freestyle motocross a mnoho dalších. V přednášce, která bude po projekci následovat, představí Jan Tomeček (režisér, scénárista, kameraman a střihač v jedné osobě) práci filmařů v terénu, která je často stejně adrenalinová jako samotné sporty.

Projekce a následná přednáška se uskuteční v úterý 14. listopadu od 19:30 v Divadelním sále Společenského domu. Celá akce je pro všechny zájemce zdarma, vstupné se nevybírá. K dispozici bude drobné občerstvení. Přednáška se uskuteční za podpory Města NeratoviceSpolečenského domu Neratovice a sdružení Společně pro Neratovice (SpN). Mediálním partnerem akce je zpravodajský server mojeNera.cz.

Extreme 22

Režie – Jan „Džoncek“ Tomeček
Scénář – Lukáš „Admiralos“ Vojáček, Jan Tomeček
Kamera – Lukáš Vojáček, Jan Tomeček
Střih – Jan Tomeček, Lukáš Vojáček
Grafika – Petr „Famoz“ Štosek

 

 

Sdílejte:

Komentáře