18. června se uskuteční druhý ročník festivalu Terasa Blues

Terasa Blues - pozvánka (modrá) 2016

Po loňském, úspěšném, prvním ročníku festivalu Terasa Blues, se i letos mohou neratovičtí (a další hosté) těšit na pokračování hudebního setkání. Letošní 2. ročník se uskuteční v sobotu 18. červnu na „tradičním“ místě – v krásném prostředí zahrady Restaurace Terasa (bývalý River) – na břehu Labe, s výborným jídlem a pitím doslova na dosah ruky.

_otvíračka Terasa 2015
Organizátoři festivalu – Roman Kroužecký a sdružení Společně pro Neratovice (SpN) – si po loňském bluesovém „předkrmu“ letos připravili opravdu kvalitní koktejl hudby. O rozmanitost a pestrost se postarají představitelé nejen blues, ale dalších hudebních žánrů, jako je jižanský rock, blues crossover, blues rock, či český bigbít. Celkem sedm kapel bude návštěvníky bavit od 13. hodiny až do setmění. Všechny vám postupně představíme ve formě medailonků zde, zpravodajský server mojeNera.cz je stejně jako vloni mediálním partnerem akce.
2. ročník festivalu Terasa Blues podpořilo město Neratovice a společnosti MCAE, Kasten, Rejlek Sport Styling, Sunap, IBS-Group. I díky tomu se vstupné vybírá jen ve formě dobrovolného příspěvku.
Tak tedy v sobotu 18. června od 13 hodin na viděnou – a také na slyšenou – na Terasa Blues!
Plakát 2016 - konečná verze
Sdílejte:

Komentáře

,