Hudební festival Terasa Blues přivítá léto u Labe

Na již tak zajímavou hudební scénu v Neratovicích a okolí přibude letos v červnu nový hudební festival: Terasa Blues. Jeho organizátoři – Roman Kroužecký a sdružení Společně pro Neratovice (SpN) – jej označují jako festival letní pohody na břehu Labe.
Na sobotu 20. června jsou tak všichni Neratovičáci zváni na příjemné přivítání léta v náruči skvělé bluesově laděné muziky. To vše v příjemném venkovním prostředí neratovické Restaurace Terasa v Kostomlatského sadech, tedy „na terase“ s výborným jídlem a pitím doslova na dosah ruky.
Organizátoři namíchali hudebně svěží, ale energeticky vydatný koktejl z kvalitních surovin a ingrediencí od zkušených interpretů v jejichž žilách koluje blues rock a přidružené žánry. Program odstartuje ve 14 hodin kapela Garden Party, v dalších zhruba hodinových blocích následují živelní One Roast and the Others, mělničtí Bad a pražská rocková parta Shiva. Od 18:15 zahraje legenda československého undergroundu Ivan Hajniš s kapelou The New Blues Band, vrcholem programu pak budou od 20:15 rockeři z kapely Folimanka Blues, kterou v roce 1993 založil (a dodnes jí vede) Ladislav Jakl. Celé odpoledne a večer moderuje Blanka Malá.
Detailnější informace o akci, kterou podpořilo město Neratovice, naleznete na facebookových stránkách festivalu.

Tak tedy 20. 6. od 14:00 na viděnou – a na slyšenou – na Terase!

Plakát Terasa BLUES
Sdílejte:

Komentáře